Pivovar Radegast

19. 7. 2016
Zajeli jsme se podívat i do pivovaru v Nošovicích

Setkání s občany v Opavě

18. 7. 2016
Setkání s občany v Opavě probíhalo v jeho samotném centru. Naplněný sál byl podle očekávání plný dotazů jak na lídra Moravskoslezského kraje v krajských volbách Ivo Vondráka, tak samozřejmě na ministra financí Andreje Babiše. Ti neúnavně odpovídali na otázky skoro hodinu a půl.

Cesta po Krnovsku a Bruntálsku

18. 7. 2016
Ivo Vondrák jako lídr Moravskoslezské kandidátky na hejtmana kraje doprovázel Andreje Babiše na jeho cestě po Krnovsku a Bruntálsku. Koncertní síň v Krnově byla na jejich debatu slušně zaplněna, přestože venku lilo jako z konve. A co občany našeho kraje nejvíce zajímalo? Nebudete věřit, ale skoro všechno…

Mondelēz

18. 7. 2016
I přestože se Andrej Babiš a Ivo Vondrák snaží pravidelně sportovat, nemohli nepřijmout pozvání do bašty společnosti Mondelēz, která vyrábí nám všem notoricky známé sladkosti jako třeba sušenky OREO. Setkali se tam i s managementem podniku – generálním ředitelem celé spoečnosti, ředitelem továrny v Opavě a ředitelkou komunikace. Nálada byla výborná. Jak jinak u výrobce sladkostí, že?

Andrej Babiš na návštěve Moravskoslezkého kraje

17. 7. 2016
Andrej Babiš při návštěvě Moravskoslezského kraje navštívil nejen festival Colours of Ostrava, ale také vystoupal na nejvyšší horu Beskyd. Jan Čupa, pravidelný Lysař totiž pozval Andreje Babiše na společný výstup. A víte, jak to dopadlo?

Tonak Nový Jičín

15. 7. 2016
Návštěva u tradičního výrobce klobouků

Dostihy ve Světlé Hoře

9. 7. 2016
Neustále nás zajímají problémy Moravskoslezského kraje. Tentokrát jsme se s naší anketou zajeli podívat na dostihy do Světlé Hory.

Nejen o evropské konferenci

28. 5. 2016
Velmi často jsem zván na zahájení konferencí, na kterých mívám úvodní zdravici. Nikdy jsem se nechtěl dostat do role hlasového automatu, který prohlásí, že je mu ctí a potěšením, srdečně vítá a podobná blablabla. Každou řeč beru jako výzvu a snažím se, aby se alespoň trochu vztahovala k tématu, a hlavně, aby byla originálem.

Knedlík v krku

8. 4. 2016
Ne, nemluvím ani o tom houskové, bramborovém či ovocném. Mluvím o viru, který mě napadl v pátek minulý týden a od té doby okupuje můj nosohltan.

Když je mi líno

8. 4. 2016
Líno je mi docela často, ale v práci mě nikdo lenošit nenechá a doma to není o moc lepší. Takže nezbývá, než na to zapomenout.

SmartCities

8. 4. 2016
Není pochyb o tom, že je všechno v dnešní době „smart“. Pokud totiž něco smart není, tak to není IN a nemá cenu se tím vůbec zabývat. Tak trochu je to i s konceptem SmartCities.
1 2 3 4