Stručně a výstižně!

1. 10. 2016
/PŘEDVOLEBNÍ SERIÁL DENÍKU/ Už za týden budeme mít za sebou volební víkend a rozebírat, kdo uspěl či naopak propadl v boji o hejtmanské křeslo, jaké složení bude mít příští krajská koalice a které strany se budou muset spokojit s opozičními křesly.

Kontaktní kampaň

29. 9. 2016
„Až setkání s občany ukáže, jak na tom jste“, říká lídr kandidátky na hejtmana Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák

Volili by nás v každém věku

29. 9. 2016
Volit mě asi nebude, ale je to kámoš :)

Nácvik resuscitace Moravskoslezského kraje?!

29. 9. 2016

Kdo chce v zavedené straně něco rozkrýt, toho odstaví. Přišel za námi člen ČSSD, že by promluvil o špíně, ale má strach. Promlouvá profesor kandidujíc

20. 9. 2016
ROZHOVOR „Ostravsko-karvinské doly (OKD) jsou symbolem nezodpovědnosti politiků,“ říká kandidát na moravskoslezského hejtmana a vysokoškolský profesor Ivo Vondrák (hnutí ANO). K této známé kontroverzní kauze pak ještě dodává: „Představitelé ČSSD, kteří jsou podepsáni pod privatizací ostravských dolů, respektive i bytů RPG, figurují na začátku tohoto příběhu a nezodpovědnost majitelů této společnosti, kdy z účtů odčerpali na 130 miliard korun, je pak na jeho konci.“

Hejtman Novák křičí: „Všichni můžou za všechno, jen já za nic“

12. 9. 2016
Po přečtení rozhovoru v Parlamentních listech s Miroslavem Novákem člověk nabývá dojmu, že za veškeré neúspěchy v Moravskoslezském kraji může hnutí ANO, které nesedí a ani nikdy nesedělo v zastupitelstvu kraje. A když se nějaký problém objeví a neúspěch špatnými rozhodnutími kraje projeví navenek, okamžitě nastává obranný mechanismus žáka první třídy, který ukazuje na všechny okolo, protože on za nic nemůže, on je v tom nevinně, zkrátka za všechno mohou ti ostatní.

Hnutí ANO startuje kampaň pro krajské volby

2. 9. 2016
Celostátní tisková konference hnutí ANO ke krajským a senátním volbám se uskutečnila v Moravskoslezském kraji. V Ostravě představil Andrej Babiš všechny lídry krajů a taktéž program.

Dračí lodě a tým von DRAK

30. 8. 2016
Je skvělé mít super lidi v týmu. A všechno se to potvrdilo na závodu dračích lodí na Slezské Hartě, kde všichni táhli za jeden provaz, respektive za jedno pádlo.

Prodloužená Rudná bude dokončena v termínu, pokud…..

16. 8. 2016
V minulých dnech byla zveřejněna informace o dokončení prodloužené Rudné. Ivo Vondrák, kandidát na hejtmana MSK za Hnutí ANO se informoval přímo na Ministerstvu dopravy, jak se věci skutečně mají.

Konečně se okolo OKD děje něco nadějného a konkrétního

12. 8. 2016
Věřitelé, kteří včera okupovali krajský soud v Ostravě (bylo jich přes 500), dali novou vzpruhu nevyhnutelnému, ale pomalému a systémovému útlumu těžby uhlí, které se v našem regionu těží dvě stě let. Proč to ale nazývám nadějným útlumem? Vysvětlím, ale nejprve pár faktických poznámek.

Nechci islámský terorismus, fanatismus a nenávist k naší evropské kultuře

28. 7. 2016
Tak jsem si vyfotil titulku jednoho deníku, která není ničím výjimečná od deníků ostatních. Podstatné na tom ale je, že takových titulních stránek, když se pročítám novinami, je v posledních týdnech většina. Atentát v Nice ve Francii, v Německu pobodaná žena s dcerami, které byly málo zahalené, syrský neúspěšný žadatel o azyl se odpálil a zranil 12 lidí a před několika dny taky vražda faráře ve Francii, přímo v kostele. Nemluvím o vraždách návštěvníků koncertu v Paříži nebo v Mnichově, kdy šílenec zastřelil 9 lidí. Bohužel se to stále více blíží našim hranicím. Mnichov už je hodně blízko

Setkání s občany kraje

27. 7. 2016
V poslední době se Ivo Vondrák setkal s občany v Ostravě, Krnově, Opavě a Frýdku-Místku
1 2 3 4