Nepotřebujeme maséry a manažery golfu, nemá kdo vyrábět, bude to dramatické

Rozvoj naší země

Rozvíjet naši zem je velmi důležité a pojí se s tím investice. Pojďme se společně podívat, které investice považuji za důležité.

Asi taky chápete, že investování do naší země je důležité. Ovšem investovat bez jasné představy je jen mrháním zdroji. Já osobně si myslím, že je důležité investovat jednak do naší infrastruktury, to znamená do silniční dopravy, železnic, rychlého internetu a do průmyslových podníků, které se budou zabývat čistou výrobou a v rámci své výroby také vědou a výzkumem. Hlavně musíme investovat do mladých lidí. My musíme naše mladé naučit podnikat a být podnikaví, protože nestačí být pouze zaměstnaný. Je potřeba přijít s nápadem, ten nápad zrealizovat a uspět s ním na globálním trhu. Právě takové směřování náš bude dělat velmi konkurenceschopné a neustále nás posouvat dopředu. Právě na to se musíme maximálně soustředit.

Samozřejmě vím, že se investuje i do jiných věcí než průmyslových podníků a podnikání. My také musíme investovat do kultury a do sportu. Potřebujeme nepochybně kulturní sály, divadla a sportoviště, protože jak se říká, že ve zdravém těle je zdravý duch. Vidím investování jako cestu k prosperitě a my se mu musíme intenzivně věnovat.

Ivo Vondrák